μηχανολόγος μελετητής - παιανία/ αττική

Επικοινωνία
Καλαμπαλίκης Ανέστης, Randstad Hellas
Τύπος εργασίας
μόνιμη

Τοποθεσία
παιανία/ αττική, αττική
Κλάδος
μηχανικοί βιομηχανία logistics
Τύπος εργασίας
μόνιμη
Κωδικός θέσης εργασίας:
31476
Τηλέφωνο
+30 6952361070

περιγραφή εργασίας

Ενδιαφέρεσαι να εργαστείς ως Μηχανολόγος Μελετητής για τον Ιατρικό κλάδο; Έχεις εμπειρία από μελέτες και σχεδιασμό ιατρικών χώρων. Θα ήθελες να συμμετάσχεις ως Μηχανολόγος Μελετητής στην διαδικασία δημιουργίας ενός ιατρικού γραφείου; Αν η απάντηση είναι ναι τότε αναμένω την αιτησή σου.

παροχές

Για τη θέση τουΜηχανολόγου Μελετητή προσφέρονται:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εταιρικό αυτοκίνητο / μηχανή για εταιρικές μετακινήσεις εντός Αττικής
  • Συνεχής εκπαίδευση

αρμοδιότητες

Οι αρμοδιότητες της θέσης του Μηχανολόγου Μελετητή περιλαμβάνουν:

  • Μηχανολογικό σχεδιασμό ιατρείων - οδοντιατρείων
  • Μηχανολογικό σχεδιασμό εντολών παραγωγής για προϊόντα που κατασκευάζει η ίδια η εταιρεία
  • Εξυπηρέτηση πελατών για τη κατασκευή μηχανολογικών εγκατάστασης ιατρικού εξοπλισμού.

προσόντα

Τα απαραίτητα προσόντα της θέσης του Μηχανολόγου Μελετητή περιλαμβάνουν:

  • Πτυχίο Μηχανολόγου (ΑΕΙ)
  • Γνώση Αγγλικών και τεχνικών όρων για την ανάγνωση και κατανόηση τεχνικών εγχειριδίων στα αγγλικά.
  • Ικανότητα άμεσης διαχείρισης και επίλυσης τεχνικών ζητημάτων.

δεξιότητες

  • Προσοχή στην λεπτομέρεια
  • Ικανότητα καθημερινής μετακίνηση εντός Αττικής με εταιρικό αυτοκίνητο/ μοτοσυκλέτα κυβισμού 125cc-250 (χρειάζεται δίπλωμα κατηγοριας κυβισμού άνω των 125 ή άδεια οδήγησης αυτοκινήτου)
  • Ευχέρεια στην επίλυση προβλημάτων
  • Οργανωτικές ικανότητες
  • Δεξιότητες επικοινωνίας
  • Ομαδικό πνεύμα

εμπειρία

Η θέση του Μηχανολόγου Μελετητή απαιτεί εμπειρία άνω των 3 ετών σε μηχανολογικά

Αν θεωρείς ότι το προφίλ σου ταιριάζει με τη θέση του Μηχανολόγου Μελετητή ονομάζομαι Καλαμπαλίκης Ανέστης και μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου στο +30 6952361070 ή στο akalampalikis@randstad.com για περισσότερες πληροφορίες.

#jobsengineering

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.