μηχανικός συντήρησης in θεσσαλονικη

Επικοινωνία
elena vasileiou, randstad hellas
Τύπος εργασίας
μόνιμη

Τοποθεσία
θεσσαλονικη, κεντρική μακεδονία
Κλάδος
μηχανικοί, βιομηχανία & logistics
Τύπος εργασίας
μόνιμη
Κωδικός θέσης εργασίας:
15293
Κάντε την αίτηση σας τώρα!

Περιγραφή εργασίας

Έχεις όρεξη για εργασία και διάθεση για εξέλιξη ως Μηχανικός Συντήρησης σε Βιομηχανικό Περιβάλλον; Έχεις τεχνικό υπόβαθρο ως Ηλεκτρονικός Μηχανικός, Μηχανολόγος Μηχανικός ή Μηχανικός Αυτοματισμού και σε ενδιαφέρει να εξελιχθείς στα πλαίσια μεγάλης βιομηχανίας στον κλάδο των τροφίμων?

Αν ναι, κάνε άμεσα την αίτηση σου ώστε να σε καλέσουμε για συνέντευξη.

παροχές

Η εταιρία θα προσφέρει στον Μηχανικό Συντήρησης τα παρακάτω:

  • Ανταγωνιστικός μισθός
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Εκπαίδευση και ανάπτυξη

αρμοδιότητες

Ο Μηχανικός Συντήρησης θα έχει τις παρακάτω αρμοδιότητες:

  • Εξασφάλιση της ορθής λειτουργίας όλων των μηχανημάτων παραγωγής και του εξοπλισμού της μονάδας
  • Τακτική και προληπτική συντήρηση μηχανημάτων και εξοπλισμού
  • Ηλεκτρονική και μηχανολογική επισκευή και συντήρηση του εξοπλισμού της μονάδας παραγωγής
  • Τήρηση πρωτοκόλλου συντήρησης και βλαβών
  • Έγκαιρη διάγνωση και αποκατάσταση βλαβών

προσόντα

Ο Μηχανικός Συντήρησης θα πρέπει να έχει παρακάτω προσόντα:

  • Πτυχίο Ηλεκτρονικού, Μηχανολόγου Μηχανικού ή Μηχανικού Αυτοματισμού ή αντίστοιχου αντικειμένου
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικών, απαραίτητη
  • Προϋπηρεσία 2 ετών σε μονάδα παραγωγής ή βιομηχανικό περιβάλλον σε αντίστοιχη θέση
  • Προϋπηρεσία στον κλάδο των τροφίμων θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν
  • Ικανότητα πρωτοβουλίας και επίλυσης προβλημάτων
  • Παρατηρητικότητα και προσοχή στη λεπτομέρεια

Για πληροφορίες μπορείτε να καλείτε καθημερινά την Έλενα Βασιλείου από τις 09.00 έως τις 17.00 στο 2310414731.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Please note that for transparency and equity reasons, only those applications made online via our site will be assessed. After the screening of all the CVs received, we will only contact the candidates who meet the requirements of the job to arrange an interview. ​ All applications are considered strictly confidential.