μηχανικός παραγωγής - μυτιλήνη

Επικοινωνία
Καλαμπαλίκης Ανέστης, Randstad Hellas
Τύπος εργασίας
μόνιμη

Τοποθεσία
μυτιλήνη, βόρειο αιγαίο
Κλάδος
μηχανικοί
Τύπος εργασίας
μόνιμη
Κωδικός θέσης εργασίας:
33915
Τηλέφωνο
+30 6952361070

περιγραφή εργασίας

Είσαι μηχανολόγος ή ηλεκτρολόγος μηχανικός/ χημικός/ τεχνολόγος τροφίμων και σου αρέσει ο κλάδος των ποτών; Θα ήθελες να συμμετάσχεις στην διαδικασία παραγωγής αλκοολούχων ποτών μίας από τις μεγαλύτερες βιομηχανίες στο χώρο των ποτών ως Μηχανικός Παραγωγής; Αν έχεις κάποια σχέση με την Μυτιλήνη ή θα ήθελες να ζήσεις εκεί ίσως αυτή είναι η ευκαιρία σου.

παροχές

Η εταιρεία για τη θέση του Μηχανικού Παραγωγής προσφέρει:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Οργανωμένο και Φιλικό Περιβάλλον Εργασίας
  • Ευκαιρίες εξέλιξης και συνεχή εκπαίδευση

αρμοδιότητες

Ως Μηχανικός Παραγωγής οι κύριες αρμοδιότητές σου θα είναι:

  • Προγραμματισμός και εκτέλεση της απόσταξης των χύμα αλκοολούχων ποτών.
  • Χειρισμός, επίβλεψη και παρακολούθηση συντήρησης μηχανολογικού εξοπλισμού.
  • Συμμετοχή σε ομάδες εργασίας για την επίτευξη παραγωγικών και ποιοτικών στόχων.
  • Τήρηση ποιοτικών κριτηρίων παραγόμενων προϊόντων, καθώς και κανόνων υγιεινής και ασφάλειας.
  • Καταγραφή και παρακολούθηση δεικτών που σχετίζονται με την ποιότητα, την ασφάλεια και το περιβάλλον.

προσόντα

Τα απαιτούμενα χαρακτηριστικά του Μηχανικού Παραγωγής είναι:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ με ειδικότητα ηλεκτρολόγου μηχανικού/ μηχανολόγου μηχανικού/ χημικού/τεχνολόγου τροφίμων
  • Πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας.
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης Η/Υ, MS Office

δεξιότητες

  • ομαδικότητα
  • επίλυση προβλημάτων
  • μεθοδικότητα
  • υπευθυνότητα

εμπειρία

  • 0-2 χρόνια προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη βιομηχανία

Αν θεωρείς ότι το προφίλ σου ταιριάζει με τη θέση του Μηχανικού Παραγωγής        ονομάζομαι Καλαμπαλίκης Ανέστης και μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου στο +30 6952361070 ή στο akalampalikis@randstad.com για περισσότερες πληροφορίες.

#jobsengineering #randstad #randstadhellas

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.