ιατρικός επισκέπτης in θεσσαλονίκη

Επικοινωνία
konstantinos papadopoulos, randstad hellas
Τύπος εργασίας
μόνιμη

Τοποθεσία
θεσσαλονίκη, κεντρική μακεδονία
Κλάδος
πωλήσεις, μάρκετινγκ & λιανικό εμπόριο
Τύπος εργασίας
μόνιμη
Κωδικός θέσης εργασίας:
9580
Κάντε την αίτηση σας τώρα!

Περιγραφή εργασίας

Αν έχετε εμπειρία σε πωλήσεις στον Ιατρικό τομέα, είστε φιλόδοξος με πελατοκεντρική αντίληψη και πάθος για την επίτευξη των στόχων, τότε η παρακάτω θέση θα σας ενδιαφέρει.

Στείλτε μας το βιογραφικό σας και θέστε υποψηφιότητα για την θέση του Ιατρικού Επισκέπτη για λογαριασμό δυναμικής εταιρείας στον κλάδο των ιατρικών προϊόντων.

Οι κύριες αρμοδιότητες της θέσης του Ιατρικού Επισκέπτη περιλαμβάνουν:

  • Την καθημερινή επίσκεψη σε Ιατρούς
  • Την χαρτογράφηση της αγοράς και του ανταγωνισμού
  • Την διατήρηση και ανάπτυξη του πελατολογίου
  • Την επίτευξη στόχων
  • Το Reporting

παροχές

Το πακέτο αποδοχών που προσφέρει η εταιρεία είναι:

  • Ανταγωνιστικός σταθερός μισθός
  • Σύστημα Bonus
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και τηλέφωνο

προσόντα

 Ο κατάλληλος υποψήφιος για την θέση θα πρέπει να διαθέτει τα εξής προσόντα/ χαρακτηριστικά:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ, επιθυμητά θετικής κατεύθυνσης
  • Προυπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών απο πωλήσεις σε ιδιώτες και νοσοκομειακούς γιατρούς
  • Εμπειρία απο πωλήσεις στον αναπνευστικό τομέα θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ
  • Δυναμική προσωπικότητα με ανθεκτικότητα στη πίεση
  • Ικανότητα άμεσης επικοινωνίας
  • Προσανατολισμός στo αποτέλεσμα
  • Εξαιρετικές οργανωτικές ικανότητες
  • Εχεμύθεια
  • Αντίληψη της αγοράς

Εάν υπάρχουν απορίες και για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να με καλείτε, Κωνσταντίνος Παπαδόπουλος, καθημερινά  από τις 09.00 έως τις 17.00 στο 2310 414731.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.