ηλεκτρολόγος μηχανικός - thessaloniki

Επικοινωνία
christina sterkesi, randstad hellas
Τύπος εργασίας
μόνιμη

Τοποθεσία
thessaloniki, κεντρική μακεδονία
Κλάδος
μηχανικοί βιομηχανία logistics
Τύπος εργασίας
μόνιμη
Κωδικός θέσης εργασίας:
20316

Περιγραφή εργασίας

Διαθέτεις εμπειρία ως Ηλεκτρολόγος Μηχανικός και θέλεις να κάνεις το επόμενο βήμα στην καριέρα σου,κάνοντας τη διαφορά στο τεχνικό τμήμα μιας βιομηχανίας τροφίμων;

Πιστεύεις ότι μπορείς να ανταπεξέλθεις στις απαιτήσεις μιας μεγάλης και ταχύτατα αναπτυσσόμενης βιομηχανίας;

Εάν η απάντηση είναι θετική, η θέση του Ηλεκτρολόγου Μηχανικού είναι η ευκαιρία που αναζητούσες.

Για αυτό στείλε μας την αίτησή σου, τώρα!

παροχές

Στον κατάλληλο υποψήφιο για την θέση του Ηλεκτρολόγου Μηχανικού, η εταιρεία προσφέρει:

  • Άριστο πακέτο αποδοχών
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Περιθώρια εξέλιξης
  • Συνεχή εκπαίδευση και ενημέρωση

αρμοδιότητες

Οι αρμοδιότητες του Ηλεκτρολόγου Μηχανικού περιλαμβάνουν:

  • Επίβλεψη και οργάνωση λειτουργίας τεχνικού εξοπλισμού της παραγωγής
  • Συμμετοχή στις δραστηριότητες του τεχνικού τμήματος
  • Εκτέλεση συντηρήσεων εξοπλισμού του εργοστασίου
  • Τήρηση πρωτοκόλλου συντήρησης και βλαβών
  • Έγκαιρη διάγνωση και επίλυση προβλημάτων του εξοπλισμού
  • Συμπλήρωση αναφορών και προτάσεις για την βελτιστοποίηση των διαδικασιών

προσόντα

Ο κατάλληλος υποψήφιος Ηλεκτρολόγος Μηχανικός  θα πρέπει να διαθέτει τα εξής προσόντα:

  • Πτυχίο Ηλεκτρολόγου Μηχανικού AEI ή ΤΕΙ
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3-5 ετών, ως ηλεκτρολόγος μηχανικός τεχνικού τμήματος. Θα εκτιμηθεί η προϋπηρεσία σε βιομηχανία τροφίμων.
  • Ικανότητα και εμπειρία σε οργάνωση και διοίκηση ομάδας
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση Η/Υ
  • Ομαδικό πνεύμα και ικανότητα εργασίας κάτω από πίεση
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ευελιξία, συνέπεια, αξιοπιστία

Σε περίπτωση που πιστεύεις ότι η παραπάνω θέση του Ηλεκτρολόγου Μηχανικού σου ταιριάζει, τότε περιμένουμε την αίτησή σου! Εάν χρειάζεσαι περισσότερες πληροφορίες μετά την ολοκλήρωση της αίτησης, μπορείς να καλέσεις στο 2310414731 και να ζητήσεις τη Χριστίνα Στερκέση. #engineeringjobs

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.