εργοδηγός φωτοβολταϊκών έργων - kozani

Επικοινωνία
elena vasileiou, randstad hellas
Τύπος εργασίας
μόνιμη

Τοποθεσία
kozani, δυτική μακεδονία
Κλάδος
μηχανικοί βιομηχανία logistics
Τύπος εργασίας
μόνιμη
Κωδικός θέσης εργασίας:
29728

Περιγραφή εργασίας

Θα ήθελες να κάνεις το επόμενο επαγγελματικό σου βήμα σε μία από τις μεγαλύτερες ελληνικές κατασκευαστικές εταιρείες στον τομέα των Ανανεώσιμων Πηγών Ενέργειας;

Είσαι μηχανικός με εμπειρία ως εργοδηγός στην κατασκευή φωτοβολταϊκών έργων μεγάλης κλίμακας;

Αν ναι, τότε η συγκεκριμένη θέση εργασίας είναι η κατάλληλη για εσένα!

παροχές

Για την θέση του Εργοδηγού Φωτοβολταϊκών Έργων η εταιρεία προσφέρει τα ακόλουθα:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση

αρμοδιότητες

Ως Εργοδηγός Φωτοβολταϊκών Έργων οι αρμοδιότητες σου θα είναι οι εξής:

  • Παρακολούθηση και επίβλεψη των καθημερινών εργασιών
  • Διασφάλιση της ορθής πρακτικής των διαδικασιών και εργασιών
  • Έλεγχος και συντονισμός των ομάδων εργασίας
  • Συντονισμός εργολάβων για τις καθημερινές εργασίες
  • Καθημερινό reporting
  • Καταγραφή μελλοντικών αναγκών μηχανημάτων, προσωπικού και υλικών

προσόντα

Ο Εργοδηγός Φωτοβολταϊκών Έργων θα πρέπει να διαθέτει τα παρακάτω προσόντα:

  • Πτυχίο Μηχανικού ΑΕΙ-ΤΕΙ
  • Απαραίτητη 5ετή εμπειρία στον ενεργειακό τομέα
  • Άριστη γνώση Αγγλικών και Η/Υ
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές δεξιότητες

Αν πιστεύεις πως η συγκεκριμένη θέση του Εργοδηγού Φωτοβολταϊκών Έργων είναι η ιδανική για σένα και την επαγγελματική σου εξέλιξη, περιμένουμε την αίτησή σου.

Μπορείς να επικοινωνείς μαζί μας στο +30 2310 414 732 για περισσότερες πληροφορίες και να ζητήσεις την Έλενα Βασιλείου. #energysector #jobsengineering #jobsenergy

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.