εργάτριες συσκευασίας in θεσσαλονίκη

Επικοινωνία
konstantinos papadopoulos, randstad hellas
Τύπος εργασίας
εποχική

Τοποθεσία
θεσσαλονίκη, κεντρική μακεδονία
Κλάδος
μηχανικοί, βιομηχανία & logistics
Τύπος εργασίας
εποχική
Κωδικός θέσης εργασίας:
12471
Κάντε την αίτηση σας τώρα!

Περιγραφή εργασίας

Έχεις εργαστεί ως Εργάτρια Συσκευασίας στο τμήμα Παραγωγής και Συσκευασίας τροφίμων;

Σε ενδιαφέρει η εργασία στο τμήμα Παραγωγής μιας οργανωμένης και δυναμικής Βιομηχανίας τροφίμων;

Κάνε ηλεκτρονικά την αίτηση σου και θα σε καλέσουμε άμεσα.

παροχές

Στις Εργάτριες Συσκευασίας η Βιομηχανία Τροφίμων προσφέρει τα εξής:

  • Ανταγωνιστικό μισθό
  • Οργανωμένο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας

αρμοδιότητες

Οι Εργάτριες Συσκευασίας θα έχουν τις εξής αρμοδιότητες:

  • Συσκευασία τροφίμων
  • Συνεργασία και επικοινωνία με τμήμα Παραγωγής
  • Εργασία με βάρδιες

προσόντα

Οι Εργάτριες Συσκευασίας θα πρέπει να έχουν τα εξής:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση εργασίας
  • Διάθεση για εκπαίδευση
  • Ταχύτητα και οργανωτικότητα
  • Εργατικότητα
  • Διαθεσιμότητα για εργασία με βάρδιες
  • Μεταφορικό μέσο

Αν σε ενδιαφέρει η θέση Εργάτριες Συσκευασίας κάνε την αίτησή σου τώρα!

Για πληροφορίες τηλεφωνήσετε στο +30 2310414731 και μπορείτε να ζήτησε τον Παπαδόπουλο Κωνσταντίνο

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.