εργάτης/τρια παραγωγής - θεσσαλονίκη

Επικοινωνία
konstantinos papadopoulos, randstad hellas
Τύπος εργασίας
εποχική

Τοποθεσία
θεσσαλονίκη, κεντρική μακεδονία
Κλάδος
μηχανικοί βιομηχανία logistics
Τύπος εργασίας
εποχική
Κωδικός θέσης εργασίας:
26844

Περιγραφή εργασίας

Θέλεις να εργαστείς ως Εργάτης/τρια Παραγωγής, σε μια οργανωμένη και δυναμική βιομηχανία τροφίμων στη Δυτική Θεσσαλονίκη;

Αν ναι, στείλε ηλεκτρονικά την αίτηση σου!!

παροχές

Στον Εργάτη/τρια Παραγωγής η βιομηχανία τροφίμων προσφέρει τα εξής:

  • Δυναμικό πακέτο αποδοχών
  • Ασφαλές περιβάλλον εργασίας
  • Εκπαίδευση και εξέλιξη εντός της εταιρείας

αρμοδιότητες

Ο/Η Εργάτης/τρια Παραγωγής θα έχει τις παρακάτω αρμοδιότητες:

  • Εργασία στο τμήμα παραγωγής
  • Διαχείριση και λειτουργία των μηχανημάτων παραγωγής προϊόντων
  • Συνεργασία με υπόλοιπα τμήματα της παραγωγής
  • Εκπαίδευση και εργασία σε σύγχρονα μηχανήματα

προσόντα

Ο/Η Εργάτης/τρια Παραγωγής θα έχει τα παρακάτω προσόντα:

  • Όρεξη για εργασία
  • Δυνατότητα γρήγορης προσαρμογής σε ένα δυναμικό και απαιτητικό περιβάλλον εργασίας
  • Προηγούμενη εμπειρία θα εκτιμηθεί χωρίς να είναι απαραίτητη
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Διαθεσιμότητα για εργασία με βάρδιες
  • Μεταφορικό μέσο

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τη θέση του Εργάτης/τρια Παραγωγής παρακαλώ επικοινωνήστε με τον Κωνσταντίνο Παπαδόπουλο στο 2310414733.  #engineeringobs

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις είναι απόλυτα εμπιστευτικές.