εργάτες/τριες παραγωγής - ξάνθη

Επικοινωνία
Κωνσταντίνος Παπαδόπουλος, Randstad Hellas
Τύπος εργασίας
μόνιμη

Τοποθεσία
ξάνθη, ανατολική μακεδονία και θράκη
Κλάδος
μηχανικοί
Τύπος εργασίας
μόνιμη
Κωδικός θέσης εργασίας:
34508
Τηλέφωνο
+30 2310 414733

περιγραφή εργασίας

Είσαι κάτοικος της ευρύτερης περιοχής της Ξάνθης (ή και των γύρω περιοχών) και θέλεις να εργαστείς σε μεγάλη βιομηχανία με άριστες συνθήκες εργασίας;

Αν ναι, κάνε άμεσα την αίτηση σου και θα σε καλέσουμε!

παροχές

Η εταιρεία παρέχει στους Εργάτες/τριες Παραγωγής τα παρακάτω:

  • Άριστο Περιβάλλον Εργασίας
  • Ανταγωνιστικό μισθό
  • Εκπαίδευση σε σύγχρονα μηχανήματα

αρμοδιότητες

Οι Εργάτες/τριες Παραγωγής θα έχουν τις παρακάτω αρμοδιότητες:

  • Εργασία στο τμήμα παραγωγής της βιομηχανίας
  • Διαχείριση και λειτουργία μηχανημάτων
  • Εκπαίδευση και εργασία πάνω σε σύγχρονα μηχανήματα
  • Συνεργασία και επικοινωνία με τα υπόλοιπα τμήματα της βιομηχανίας

προσόντα

Οι Εργάτες/τριες Παραγωγής θα πρέπει να έχουν τα παρακάτω προσόντα:

  • Δυνατότητα γρήγορης προσαρμογής σε ένα δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Ευελιξία εργασίας σε βάρδιες
  • Όρεξη για εργασία
  • Ομαδικό πνεύμα

δεξιότητες

Όρεξη και διάθεση για εργασία

εμπειρία

Προηγούμενη εργασιακή εμπειρία θα εκτιμηθεί

Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τη θέση Εργάτες/τριες Παραγωγής παρακαλώ επικοινωνήστε με τον Κωνσταντίνο Παπαδόπουλο στο 2310414733.  #engineeringobsΠαρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.