εκπρόσωπος πωλήσεων in ιωάννινα / άρτα

Επικοινωνία
elena vasileiou, randstad hellas
Τύπος εργασίας
εποχική

Τοποθεσία
ιωάννινα / άρτα, ήπειρος
Κλάδος
πωλήσεις, μάρκετινγκ & λιανικό εμπόριο
Τύπος εργασίας
εποχική
Κωδικός θέσης εργασίας:
13050
Κάντε την αίτηση σας τώρα!

Περιγραφή εργασίας

Θα θέλατε να εργαστείτε ως Πωλητής και είστε μόνιμος κάτοικος Ιωαννίνων ή Άρτας;

Είστε επικοινωνιακοί, με όρεξη και πάθος για Πωλήσεις;Έχετε προσανατολισμό προς την επίτευξη των στόχων και θέλετε να ικανοποιείτε και τους πιο απαιτητικούς πελάτες;

Αν σε όλα αυτά είδατε τον εαυτό σας, τότε κάντε την online αίτησή σας για την θέση του Πωλητή για λογαριασμό εταιρείας-πελάτη ηγέτη στον κλάδο της τεχνολογίας.

παροχές

Το πακέτο αποδοχών που προσφέρει η εταιρεία στον Πωλητή είναι:

  • Ανταγωνιστικός σταθερός μισθός
  • Ασφάλιση ΙΚΑ
  • Bonus
  • Εταιρικό αυτοκίνητο και κινητό τηλέφωνο

αρμοδιότητες

Τα βασικά καθήκοντα της θέσης του Πωλητή θα είναι:

  • Διατήρηση του υφιστάμενου πελατολογίου και ανάπτυξη νέου
  • Συνεχής παρακολούθηση της αγοράς και του ανταγωνισμού και εντοπισμός των νέων ευκαιριών συνεργασίας
  • Αποτελεσματική διαχείριση των αιτημάτων
  • Συνεχής παρακολούθηση του πελατολογίου (cafe/restaurants/hotels) μέσω προσωπικών επαφών και επισκέψεων
  • Διαπραγμάτευση των θεμάτων εμπορικής πολιτικής
  • Ευέλικτα ωράρια εργασίας

προσόντα

Προκειμένου να ανταποκρίνεται το προφίλ σας στις απαιτήσεις της θέσης Πωλητή, χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:

  • Εμπειρία σε πωλήσεις Β2Β, Β2C, D2D, απαραίτητη
  • Εμπειρία στον κλάδο HORECA, επιθυμητή
  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Εστίαση στην επίτευξη στόχων
  • Πελατοκεντρική αντίληψη

Μην χάσετε την ευκαιρία για μία νέα καριέρα στις Πωλήσεις! Κάντε την online αίτησή σας τώρα! Για περισσότερες πληροφορίες και διευκρινήσεις καλέστε με, Elena Tereza Vasileiou , στο 2310414731 καθημερινά από τις 9:00 έως τις 17.30!

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.