εκπρόσωπος πωλήσεων in αττική

Επικοινωνία
ilia lymberopoulou, randstad hellas
Τύπος εργασίας
μόνιμη

Τοποθεσία
αττική
Κλάδος
πωλήσεις, μάρκετινγκ & λιανικό εμπόριο
Τύπος εργασίας
μόνιμη
Κωδικός θέσης εργασίας:
12954
Κάντε την αίτηση σας τώρα!

Περιγραφή εργασίας

Θέλεις να κάνεις το επόμενό σου βήμα σαν Εκπρόσωπος Πωλήσεων σε μία αναπτυσσόμενη εταιρεία πληροφοριακών συστημάτων;

Έχεις εμπειρία στις B2B πωλήσεις και σε ενδιαφέρει ο χώρος της βιοτεχνολογίας;

Αν η απάντησή σου είναι ναι, τότε αυτή η ευκαιρία σε ενδιαφέρει!

παροχές

Η εταιρία προσφέρει στον Εκπρόσωπο Πωλήσεων τα παρακάτω:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Σύστημα bonus
  • Εταιρικό αυτοκίνητο
  • Δυνατότητες εξέλιξης σε ένα δυναμικό περιβάλλον εργασίας

αρμοδιότητες

Τα καθήκοντα του Εκπροσώπου Πωλήσεων είναι:

  • Να απευθύνεται σε εταιρείες τεχνολογίας, σε ιδιωτικές κλινικές, διαγνωστικά κέντρα και ιατρεία, με σκοπό την ανάπτυξη πελατολογίου, εντός και εκτός Αττικής.
  • Να διαμορφώνει τις προσφορές προς τους πελάτες, αναγνωρίζοντας τις ανάγκες τους και προσφέροντάς τους τις κατάλληλες λύσεις.
  • Να διαπραγματεύεται το εμπορικό σκέλος με τον πελάτη.
  • Να εκπαιδεύεται συνεχώς και να παρακολουθεί τις τάσεις σε τεχνολογικό και οικονομικό επίπεδο, προκειμένου να αναγνωρίσει ευκαιρίες σε νέες αγορές.

προσόντα

Τα απαραίτητα προσόντα του Εκπροσώπου Πωλήσεων είναι:

  • Εμπειρία σε εξωτερικές πωλήσεις B2B 1-2 χρόνια, ιδανικά σε αντίστοιχη θέση
  • Σπουδές βιοτεχνολογίας/ραδιολογίας/ακτινολογίας ή τεχνολογικής κατεύθυνσης
  • Γνώση συστημάτων IRS/PACS
  • Ευελιξία για ταξίδι εκτός Αττικής
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Άριστες επικοινωνιακές και πωλησιακές δεξιότητες
  • Δίπλωμα Οδήγησης

πληροφορίες

Ilia Lymberopoulou
2106770523

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.