εκπρόσωπος προώθησης τηλεπικοινωνίων - αθήνα

Επικοινωνία
georgia skreka, randstad hellas
Τύπος εργασίας
μόνιμη

Τοποθεσία
αθήνα, αττική
Κλάδος
εξυπηρέτηση πελατών
Τύπος εργασίας
μόνιμη
Κωδικός θέσης εργασίας:
26162

Περιγραφή εργασίας

Διαθέτεις εμπειρία ως Εκπρόσωπος Προώθησης Τηλεπικοινωνίων; Η ανάπτυξη του νέου πελατολογίου και η τηλεφωνική προσέγγιση υφιστάμενων πελατών είναι το δυνατό σου σημείο;

Αν η απάντηση σου στα παραπάνω είναι θετική, κάνε αίτηση τώρα και άρπαξε την ευκαιρία να εργαστείς σε μεγάλη εταιρία ενέργειας ως Εκπρόσωπος Προώθησης Τηλεπικοινωνίων.

Με αποδεδειγμένη πολυετή εμπειρία και επιτυχία στον χώρο των τηλεπικοινωνιών, ο πελάτης μας αναζητά Εκπρόσωπος Προώθησης Τηλεπικοινωνίων για την διατήρηση και ανάπτυξη πελατολογίου εκ μέρους μίας από τις μεγαλύτερες εταιρείες τηλεπικοινωνιών στην Ελλάδα.

παροχές

Για την θέση Εκπρόσωπος Προώθησης Τηλεπικοινωνίων ανάπτυξης και διατήρησης υφιστάμενου πελατολογίου ο πελάτης μας προσφέρει:

  • ένα ευχάριστο, φιλικό, υποστηρικτικό και πάνω από όλα υγιές εργασιακό κλίμα
  • πρωινή απασχόληση με σταθερό ωράριο Δευτέρα - Παρασκευή.
  • υψηλά μηνιαία Bonus, επιπλέον του παρεχόμενου μισθού.
  • εισαγωγική αλλά και συνεχής εκπαίδευση.
  • εργασία εξ αποστάσεως κατόπιν συνεννόησης και αφού έχουν ολοκληρωθεί οι κύκλοι εκπαιδεύσεων
  • αορίστου σύμβαση εργασίας με σταθερές μισθολογικές αποδοχές.

αρμοδιότητες

Ως Εκπρόσωπος Προώθησης Τηλεπικοινωνίων, οι κύριες αρμοδιότητές σου θα είναι:

  • η εστίαση στην ανάπτυξη του πελατολογίου μέσω της τηλεφωνικής προώθησης και πώλησης των υπηρεσιών, μέσω εξερχόμενων ή εισερχόμενων κλήσεων.
  • ητηλεφωνική προσέγγιση των υφιστάμενων πελατών με σκοπό την βελτίωση των παροχών τους και των λαμβανόμενων υπηρεσιών τους.
  • διερεύνηση των αναγκών των πελατών και προσφορά ολοκληρωμένων λύσεων που στοχεύουν στην οικονομία του πελάτη.
  • ανανέωση συμβολαίων και βελτίωση παροχών υφιστάμενων πελατών.

προσόντα

Για να εργαστείς ως Εκπρόσωπος Προώθησης Τηλεπικοινωνίων ανάπτυξης πελατολογίου χρειάζεται να έχεις:

  • τουλάχιστον 1 χρόνο εργασιακή εμπειρία σε θέσεις τηλεφωνικών πωλήσεων.
  • επαγγελματική προϋπηρεσία στον χώρο των τηλεπικοινωνιών θα εκτιμηθεί.
  • πολύ καλή γνώση χειρισμού Dialer και πολύ καλή σχέση με τεχνολογικές πλατφόρμες/συστήματα τηλεργασίας
  • ανεπτυγμένη πελατοκεντρική προσέγγιση και νοοτροπία με έμφαση στο αποτέλεσμα.
  • ευχέρεια επικοινωνίας, διαπραγματευτικές ικανότητες και πνεύμα ομαδικότητας.
  • εξαιρετικό χειρισμό εφαρμογών MS Office.
  • καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας

Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση του/της Εκπρόσωπος Προώθησης Τηλεπικοινωνίων, μπορείς να κάνεις την αίτησή σου τώρα!

Για πληροφορίες τηλεφώνησε στο +30 216 6001373 και μπορείς να ζητήσεις την Σκρέκα Γεωργία.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.