εκπρόσωπος εξυπηρέτησης πελατών - άγιος στέφανος

Επικοινωνία
Ιωάννα Ζυγογιάννη, Randstad Hellas
Τύπος εργασίας
μόνιμη

Τοποθεσία
άγιος στέφανος, αττική
Κλάδος
εξυπηρέτηση πελατών
Τύπος εργασίας
μόνιμη
Κωδικός θέσης εργασίας:
29926
Τηλέφωνο
+30 6940271795

περιγραφή εργασίας

Είσαι επικοινωνιακός/ή και θέλεις να απασχοληθείς στις εισερχόμενες κλήσεις; Ενθουσιάζεσαι στην ιδέα της επικοινωνίας και της επίλυσης αιτημάτων πελατών, ώστε να εργαστείς ως Εκπρόσωπος Εξυπηρέτησης Πελατών γνωστής εταιρείας τραπεζικών προϊόντων;

Αν η απάντηση σου σε όλα τα παραπάνω είναι θετική, τότε κάνε την αίτησή σου τώρα και διεκδίκησε μία θέση εργασίας ως Εκπρόσωπος Εξυπηρέτησης Πελατών

παροχές

H εταιρεία προσφέρει για την θέση του/της Εκπροσώπου Εξυπηρέτησης Πελατών τα εξής:

  • αορίστου σύμβαση εργασίας
  • δυνατότητα μερικής τηλεργασίας
  • σταθερό μηνιαίο μισθό
  • ευελιξία (κυλιόμενες βάρδιες)
  • bonus επιίτευξης στόχων
  • ιδιωτικό ασφαλιστικό πρόγραμμα

αρμοδιότητες

Ως Εκπρόσωπος Εξυπηρέτησης Πελατών, οι κύριες αρμοδιότητές σου θα είναι:

  • εξυπηρέτηση και διαχείριση αιτημάτων των πελατών μέσω εισερχόμενων κλήσεων
  • παροχή γρήγορων και ικανοποιητικών λύσεων στα αιτήματα των πελατών
  • καταχώριση δεδομένων και διατήρηση ιστορικού των αιτημάτων
  • διαχείριση παραπόνων με επαγγελματισμό και ευγένεια

προσόντα

Προκειμένου να ανταποκρίνεται το προφίλ σου στις απαιτήσεις της θέσης του/της Εκπροσώπου Εξυπηρέτησης Πελατών, χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:

  • πολύ καλή γνώση της ελληνικής και της αγγλικής γλώσσας
  • άριστη χρήση Η/Υ

δεξιότητες

  • πελατοκεντρική προσέγγιση
  • άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • ομαδικό πνεύμα

εμπειρία

  • εργασιακή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση εξυπηρέτησης πελατών θα εκτιμηθεί

απαιτούμενη εκπαίδευση

  • High-School

Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση του/της Εκπρόσωπος Εξυπηρέτησης Πελατών, μπορείς να κάνεις την αίτηση σου τώρα!

Για πληροφορίες τηλεφώνησε στο +30 2166001344  και μπορείς να ζητήσεις την Ιωάννα Ζυγογιάννη.

#customerservicegr

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.