εκπρόσωπος ενοικίασης αυτοκινήτων in χαλανδρι

Επικοινωνία
panagiota margariti, randstad hellas
Τύπος εργασίας
μόνιμη

Τοποθεσία
χαλανδρι, αττική
Κλάδος
εξυπηρέτηση πελατών
Τύπος εργασίας
μόνιμη
Κωδικός θέσης εργασίας:
10903
Κάντε την αίτηση σας τώρα!

Περιγραφή εργασίας

Ψάχνετε για την επόμενη εργασία σας και σας ενδιαφέρει ο κλάδος της αυτοκινητοβιομηχανίας; Έχετε εμπειρία στην εξυπηρέτηση πελατών; Επιθυμείτε να εργαστείτε ως Εκπρόσωπος Ενοικίασης Αυτοκινήτων σε πολυεθνική εταιρεία; Αυτή είναι η ευκαιρία σας να ξεκινήσετε την καριέρα σας ως Εκπρόσωπος Ενοικίασης Αυτοκινήτων σε έναν αναγνωρισμένο οργανισμό!

παροχές

Η εταιρεία παρέχει τα ακόλουθα στον  Εκπρόσωπος Ενοικίασης Αυτοκινήτων:

  • την ευκαιρία να ξεκινήσεις την επαγγελματική σου καριέρα σε ένα πολυεθνικό οργανισμό.
  • την ευκαιρία να εργαστείς σε ένα ομαδικό περιβάλλον αναπτύσσοντας τις επικοινωνιακές και πωλησιακές σου δυνατότητες.

αρμοδιότητες

Ως Εκπρόσωπος Ενοικίασης Αυτοκινήτων, οι αρμοδιότητές σας θα περιλαμβάνουν τα εξής:

  • παροχή υψηλής ποιότητας υπηρεσιών στους πελάτες
  • προώθηση προϊόντων και υπηρεσιών που ταιριάζουν στις ανάγκες κάθε ατόμου
  • προετοιμασία όλων των εγγράφων ενοικίασης και επιστροφής με ακρίβεια
  • διαχείριση εισερχόμενων κλήσεων με σκοπό την εξυπηρέτηση των πελατών και την αποτελεσματική επίλυση όλων των ζητημάτων
  • προετοιμασία του συμβολαίου ενοικίασης με όλες τις απαιτούμενες πληροφορίες

προσόντα

Ο ιδανικός υποψήφιος για τη θέση του Εκπροσώπου Ενοικίασης Αυτοκινήτων θα πρέπει να διαθέτει τα ακόλουθα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
  • Εμπειρία σε Πωλήσεις ή σε Εξυπηρέτηση Πελατών, επιθυμητή
  • Άριστη γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Μεταπτυχιακός τίτλος, θα εκτιμηθεί
  • Ευελιξία εργασίας σε βάρδιες
  • Άδεια οδήγησης, απαραίτητη
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Αν ενδιαφέρεστε για τη θέση του Εκπροσώπου Ενοικίασης Αυτοκινήτων μπορείτε να κάνετε την αίτησή σας τώρα!

Για πληροφορίες τηλεφωνήσετε στο +30 2106770523 και μπορείτε να ζητήσετε την Πάττυ Μαργαρίτη

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.