εκπρόσωπος διαχείρισης οφειλών in μοσχάτο

Επικοινωνία
panagiota margariti, randstad hellas
Τύπος εργασίας
εποχική

Τοποθεσία
μοσχάτο, αττική
Κλάδος
εξυπηρέτηση πελατών
Τύπος εργασίας
εποχική
Κωδικός θέσης εργασίας:
9073
Κάντε την αίτηση σας τώρα!

Περιγραφή εργασίας

Επιθυμείτε να εργαστείτε ως Εκπρόσωπος Διαχείρισης Οφειλών σε αναγνωρισμένη δικηγορική εταιρία; Θεωρείτε την επικοινωνία και τη διαπραγμάτευση ως το βασικό ανταγωνιστικό σας πλεονέκτημά; Αν η απάντησή σας είναι θετική, τότε κάντε την αίτησή σας για να ενταχθείτε ως  Εκπρόσωπος Διαχείρισης Οφειλών σε μία δυναμική ομάδα!

παροχές

Το πακέτο αποδοχών που προσφέρει η εταιρεία στον Εκπρόσωπο Διαχείρισης Οφειλών είναι:

  • ιδιαίτερα ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • ατομικό και ομαδικό bonus επίδοσης
  • προοπτικές εξέλιξης σε Team Leader

αρμοδιότητες

Ως Εκπρόσωπος Διαχείρισης Οφειλών, οι κύριες αρμοδιότητες σας θα είναι:

  • διαχείριση και ρύθμιση τραπεζικών οφειλών σε μεγάλη καθυστέρηση
  • διασφάλιση εκπλήρωσης του νομοθετικού πλαισίου
  • παροχή των βέλτιστων προτάσεων διακανονισμού
  • ενημέρωση των οφειλετών για τα σενάρια αποπληρωμής και για νομικές ενέργειες

προσόντα

Ως Εκπρόσωπος Διαχείρισης Οφειλών, χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:

  • προϋπηρεσία σε θέση Collection Agent, επιθυμητή
  • γνώση οικονομικών όρων και τραπεζικών προϊόντων, επιθυμητή
  • εξαιρετικές επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • αναλυτικός τρόπος σκέψης και οργανωτικότητα
  • πολύ καλή χρήση Η/Υ

Αν ενδιαφέρεστε να εργαστείτε ως Εκπρόσωπος Διαχείρισης Οφειλών μπορείτε να κάνετε την αίτησή σας τώρα online!

Για πληροφορίες τηλεφωνήσετε στο +30 2106770523 και ζητήστε την  Πάττυ Μαργαρίτη

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.