εκπρόσωπος διαχείρισης οφειλών in μοσχάτο

Επικοινωνία
kirki sinodinou, randstad hellas
Τύπος εργασίας
εποχική

Τοποθεσία
μοσχάτο, αττική
Κλάδος
εξυπηρέτηση πελατών
Τύπος εργασίας
εποχική
Κωδικός θέσης εργασίας:
9073
Κάντε την αίτηση σας τώρα!

Περιγραφή εργασίας

Διαθέτετε εμπειρία στη διαχείριση οφειλών και θα θέλατε να εργαστείτε ως Εκπρόσωπος Διαχείρισης Οφειλών σε μεγάλη αναγνωρισμένη δικηγορική εταιρία; Θεωρείτε την επικοινωνία και τη διαπραγμάτευση ως το βασικό ανταγωνιστικό πλεονέκτημά σας; Εαν η απάντησή σας είναι ναι, τότε διαβάστε παρακάτω!

παροχές

Το πακέτο αποδοχών που προσφέρει η εταιρεία στον Εκπρόσωπο Διαχείρισης Οφειλών είναι:

  • προοπτικές εξέλιξης σε πιο σύνθετους ρόλους
  • ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • ατομικό & ομαδικό bonus επίδοσης

αρμοδιότητες

Ως Εκπρόσωπος Διαχείρισης Οφειλών, οι κύριες αρμοδιότητες σας θα είναι:

  • διαχείριση και ρύθμιση οφειλών σε καθυστερηση
  • διασφάλιση εκπλήρωσης του νομοθετικού πλαισίου σε κάθε περίπτωση
  • προτασεις διακανονισμού ληξιπρόθεσμων οφειλών για την αποπληρωμή του χρέους

προσόντα

Ως Εκπρόσωπος Διαχείρισης Οφειλών, χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:

  • προϋπηρεσία σε θέση Collection Agent επιθυμητή
  • εξαιρετικές επικοινωνιακές & διαπραγματευτικές ικανότητες
  • αναλυτικός τρόπος σκέψης
  • πολύ καλή χρήση Η/Υ

Αν ενδιαφέρεστε να εργαστείτε ως Εκπρόσωπος Διαχείρισης Οφειλών μπορείτε να κάνετε την αίτησή σας τώρα online!

Για πληροφορίες τηλεφωνήσετε στο +30 2106770523 και ζητήστε την  Κίρκη Συνοδινού  ή την  Πάττυ Μαργαρίτη

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.