διευθυντής παραγωγής in χαλκίδα

Επικοινωνία
vasiliki mavrokefalou, randstad hellas
Τύπος εργασίας
μόνιμη

Τοποθεσία
χαλκίδα, αττική
Κλάδος
μηχανικοί, βιομηχανία & logistics
Τύπος εργασίας
μόνιμη
Κωδικός θέσης εργασίας:
9859
Κάντε την αίτηση σας τώρα!

Περιγραφή εργασίας

Είσαι Μηχανικός με εμπειρία ως Προϊστάμενος Παραγωγής σε βιομηχανία τροφίμων; Έχεις ηγετικές ικανότητες σε τομείς όπως είναι ο συντονισμός, ο προγραμματισμός και η εκπαίδευση ομάδων;

Θέλεις να ενταχθείς σε μια από τις πλέον σημαντικές και συνεχώς αναπτυσσόμενες εταιρείες στο χώρο του τροφίμου; Μην χάνεις χρόνο και στείλε μας την αίτηση σου τώρα!

Οι κύριες αρμοδιότητες του Διευθυντή Παραγωγής:

  • Προγραμματισμός και επίβλεψη παραγωγικής διαδικασίας
  • Προγραμματισμός και επίβλεψη διαδικασιών συντήρησης
  • Επίβλεψη, καθοδήγηση και εκπαίδευση του προσωπικού
  • Εφαρμογή και τήρηση των διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας
  • Υποστήριξη όλων των λειτουργιών ως αντικατάστασης του Υπεύθυνου Παραγωγής όταν χρειάζεται

παροχές

Το πακέτο αποδοχών που προσφέρει η εταιρεία στον Διευθυντή Παραγωγής:

  • Ανταγωνιστικός μισθός
  • Εκπαίδευση
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

προσόντα

Προκειμένου να ανταποκρίνεται το προφίλ σου, στις απαιτήσεις της θέσης του Διευθυντή Παραγωγής, χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:

  • Πτυχίο Μηχανολόγου Μηχανικού (ΑΕΙ/ ΤΕΙ)
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3- 5 ετών σε βιομηχανία τροφίμων
  • Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών θα εκτιμηθεί
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Ικανότητα επικοινωνίας, σχεδιασμού παραγωγικής διαδικασίας και επίλυσης προβλημάτων
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας και προσαρμοστικότητα

Είμαι η Βάσια Μαυροκέφαλου και μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου στο 2106770523 για περισσότερες πληροφορίες.

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.