διαχειριστής ηλεκτρονικού καταστήματος - δάφνη

Επικοινωνία
Ευτερπη Μαρια Παλαμουτση, Randstad Hellas
Τύπος εργασίας
μόνιμη

Τοποθεσία
δάφνη, αττική
Κλάδος
εξυπηρέτηση πελατών
Τύπος εργασίας
μόνιμη
Κωδικός θέσης εργασίας:
33045
Τηλέφωνο
+30 6940891520

περιγραφή εργασίας

Είσαι οργανωτικός και έχεις εμπειρία ως υπάλληλος στην υποστήριξη διοικητικών λειτουργιών;

Θέλεις να εξελίξεις την καριέρα σου σε μια δυναμικά εξελισσόμενη εταιρεία, αναλαμβάνοντας την εποπτεία του ηλεκτρονικού τους καταστήματος; Αν η απάντηση σου ειναι θετική, κάνε  την αίτησή σου τώρα για τον/την Διαχειριστή Ηλεκτρονικού Καταστήματος  με άμεσες διαδικασίες πρόσληψης.

παροχές

Ο πελάτης μας προσφέρει για τον/την Διαχειριστή Ηλεκτρονικού Καταστήματος:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και κινήτρων
  • Συνεχή εκπαιδευτική στήριξη
  • Προοπτικές ανάπτυξης
  • Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας και ομαδικής συνεργασίας
  • Σταθερό πρόγραμμα 8ωρης πενθήμερη εργασίας

αρμοδιότητες

Οι κύριες αρμοδιότητες της θέσης του Διαχειριστή Ηλεκτρονικού Καταστήματος περιλαμβάνουν:

  • Διαχείριση των προιόντων και των πληροφοριών τους
  • Επικαιροποίηση προιόντων,φωτογραφιών,τιμών
  • Έλεγχος διαθεσιμότητας προιόντων που προβάλλονται στο e-shop
  • Κατηγοριοποίηση προιόντων

προσόντα

Προκειμένου να ανταποκρίνεται το προφίλ σου στις απαιτήσεις της θέσης του Διαχειριστή Ηλεκτρονικού Καταστήματος, χρειάζονται οι παρακάτω δεξιότητες:

  • Aπόφοιτος ΙΕΚ/ΤΕΙ/ΑΕΙ,σε Διοίκηση Επιχειρήσεων θα εκτιμηθεί
  • Γνώση και εξοικείωση με πλατφόρμες ηλεκτρονικού εμπορίου όπως Μagento,OpenCart ή e-shop με custom CMS(Content Management System)
  • Άριστη χρήση βασικών συναρτήσεων Excel
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας

δεξιότητες

  • Οργανωτικότητα, αίσθημα πρωτοβουλίας και ταχύτητα
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Δεξιότητες συντονισμού έργων
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα
  • Ομαδικό πνεύμα και άριστες ικανότητες συνεργασίας

εμπειρία

  • Eπαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση διαχείρισης e-shop.

Αν ενδιαφέρεσαι για τη θέση του/της Διαχειριστή Ηλεκτρονικού Καταστήματος,μπορείς να κάνεις την αίτησή σου τώρα!

Για παραπάνω πληροφορίες εφόσον έχεις κάνει την αίτηση σου, κάλεσε στο +306940891520  και ζήτησε την ζητήσετε την Ευτέρπη Παλαμουτσή  ή μέσω email στο epalamoutsi@randstad.gr.

#clientservicesgr

Παρακαλούμε λάβετε υπόψη ότι για λόγους διαφάνειας και ισότιμης μεταχείρισης, θα αξιολογήσουμε μόνο τις αιτήσεις που υποβάλλονται μέσω του site μας. Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση όλων των βιογραφικών σημειωμάτων θα επικοινωνούμε μόνο με τους/τις υποψηφίους/ες που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση προκειμένου να οριστεί συνάντηση για συνέντευξη. Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.